Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Doğal Gaz Teknolojileri Semineri Düzenlendi.
03 Aralık 2019
Pamukkale Üniversitesi, Enerya Denizli Gaz Dağıtım AŞ ve Şubemizce ortaklaşa düzenlenen 'Doğal Gaz Teknolojileri Semineri' 27 Kasım 2019 tarihinde PAÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşması Şube YK Başkanı Prof.Dr. Sayın Harun Kemal ÖZTÜRK tarafından...
Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri Düzenlendi.
13 Kasım 2019
Şubemiz ve TTMD Denizli İl Temsilciliği tarafından organize edilen ''Tesisat Sistemlerinde Yaşanan Isı Kayıpları ve Yalıtım Teknikleri Semineri'' 12 Kasım 2019 tarihinde düzenlendi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden İl Temsilciliğimize Ziyaret.
11 Kasım 2019
Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Yöneticilerinden oluşan bir heyet, 11.11.2019 tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret etti.  Görüşmede kurumlar arası mevcut ilişkiler ve bu ilişkilerin daha da iyileştirilmesi konularında görüş alış verişinde bulunuldu.
Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İ. Yener Acar'ı Özlemle Anıyoruz!
02 Kasım 2019
6 yıl önce aramızdan ayrılan Şube Personelimiz, Mesai ve Mücadele Arkadaşımız İbrahim Yener ACAR'ı özlem ile anıyoruz.
Nazilli Belediyesi'ni Ziyaret Ettik.
24 Ekim 2019
Şube ve Temsilcilik Yöneticilerimiz ile Nazilli Belediye Başkanlığı'na seçilen Av. Kürşat Engin ÖZCAN'ı makamında ziyaret ettik. Ziyarette iki kurum arasındaki ilişkilerin güçlendirilerek devamı konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Şube Bülteni

Sayı
20167
Sayı
20166
Sayı
20165
Sayı
20164

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri