Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Veteran Erkekler Basketbol Turnuvasını başarıyla tamamladık.
22 Eylül 2023
Şubemiz basketbol takımımızın da katıldığı Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Veteran Erkekler Basketbol Turnuvasını başarıyla tamamladık. Turnuvaya katılarak ve izleyerek destek veren üyelerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.
MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜNDE SORUYORUZ “BOŞUNA MI OKUDUK!”
20 Eylül 2023
Mühendis, mimar ve şehir plancıları bugün yoksulluğa mahkum ediliyor İnsanlık ve meslek onurumuza aykırı şartları kabul etmiyoruz! Ekonomik krizle koşulların ağırlaştığı ülkemizde iktidar; kalkınan bir Türkiye’nin anahtarı mühendis, mimar ve plancılarını da yoksulluğa mahkum etmekten geri durmuyor...
CUMHURİYETİN 100. YILINDA HAKLARIMIZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN MÜCADELEYİ BÜYÜTÜYORUZ!
14 Eylül 2023
Tüm meslektaşlarımızı ve halkımızı omuz omuza mücadele etmeye çağırıyoruz! "Bir Dönemin Gözde Mesleği Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılar Cumhuriyetin 100. Yılında Borç Batağında Açlık ve Sefalet Koşullarında Yaşamaya Çalışıyor." TMMOB Denizli İKK Sekreteri Mehmet Sarıca, 14 Eylül 2023 tarihinde...
Fethiye Belediyesi ile Asansör Periyodik Kontrol Protokülü İmzalandı.
13 Eylül 2023
Fethiye Belediyesi ile Odamız arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Fethiye ilçe sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl daha Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.
Bozkurt Belediyesi ve Çal Belediyesi ile Odamız AKM arasında Asansör Protokolü İmzalandı.
12 Eylül 2023
Bozkurt Belediyesi ve Çal Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde, ilgili ilçerin sınırları içerisinde yer alan asansörlerin yıllık periyodik kontrolleri 4 yıl daha Odamız A Tipi Muayene Kuruluşu Asansör Kontrol Merkezi tarafından gerçekleştirilecektir.

Şube Bülteni

Sayı
20176
Sayı
20175
Sayı
20174
Sayı
20173

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri