Denizli Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

1 Mayıs'ı Emek ve Demokrasi Güçleri ile Karşıladık.
30 Nisan 2021
COVID-19 Pandemisinin etkileri sebebi ile bu yıl da sınırlı katılım ve etkinlikler ile karşılanan emeğin ve dayanışmanın bayramı 1 Mayıs'ı şube etkinlik alanlarımızdaki basın açıklamalarımız ile karşıladık.
Şubemiz Milas İlçe Temsilciliği Yürütme Kurulu, Milas Kaymakamı Mustafa Ünve Böke'yi makamında ziyaret etti.
31 Mart 2021
X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Düzenleme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi.
29 Mart 2021
X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Düzenleme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi. Toplantı Genel Merkez adına OYK Sayman Üyesi Bedri Tekin, Şubemiz ve Odamızın diğer şubelerinden toplam 30 katılımcı ile gerçekleştirildi.
X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı Online Olarak Gerçekleştirildi.
19 Mart 2021
X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Yürütme Kurulu Toplantısı 18 Mart 20217 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.  
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun!
08 Mart 2021
Eşit, özgür, demokratik bir Türkiye Mücadelesi, kadınların örgütlü mücadelesi ile başarıya ulaşabilecektir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Şube Bülteni

Sayı
20171
Sayı
20170
Sayı
20169
Sayı
20168

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri