Bursa Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

SOMA'YI UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ...
13 Mayıs 2022
Ülkemizin en büyük maden felaketi olan Soma Faciasının sekizinci yıldönümünde DİSK, KESK, TMMOB, Bursa Tabip Odası, TÜMTİS Bursa Bileşenleri tarafından BAOB Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirdikleri basın açıklamasıyla hayatını kaybedenler anıldı ve dava sürecinde yaşanan...
OTOYOL VE OTOBANLARDA HIZ LİMİTİ ARTIŞI!
10 Mayıs 2022
Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, otoyol ve otobanlarda hız limiti artışı ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı.
MMO BURSA ŞUBE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’NDAN BAHAR KONSERİ
09 Mayıs 2022
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu’ndan Muhteşem Konser
YAŞASIN 1 MAYIS, İŞÇİ SINIFININ ULUSLARARASI BİRLİK MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ
01 Mayıs 2022
Emekçiler, sağlıklı, güvenceli, insanca bir yaşam için 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Gününde tüm Türkiye'de olduğu gibi Bursa’da da alanlardaydı. Atatürk stadyumu Caddesinde toplanan emekçiler, Kent Meydanı’na yürüdüler. Yürüyüşün tamamlanmasının ardından DİSK, KESK, TMMOB, Bursa Tabip...
BURSA’DA ASTIĞIMIZ GEZİ DAVASI PANKARTI SAVCILIK TALİMATIYLA İNDİRİLDİ! GEZİ’NİN VE ARKADAŞLARIMIZIN ARKASINDA DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ!
29 Nisan 2022
Gezi Davası'nda tutuklanan arkadaşlarımıza destek için Bursa Akademik Odalar Birliği binamıza astığımız “Gezi Tutukluları Serbest Bırakılsın, Gezi Onurumuzdur” yazılı pankartımızın Bursa Cumhuriyet Savcısının talimatıyla indirilmesi üzerine TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz tarafından 29...

Şube Bülteni

Sayı
186
Sayı
185
Sayı
184
Sayı
183

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri