İzmir Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TMMOB İKK, DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI’NI KUTLADI
02 Temmuz 2020
TMMOB İzmir İl Koordinasyon Kurulu, bu yıl salgın nedeniyle Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nda karton tekne yarışını gerçekleştiremezken, sembolik karton tekne ile ‘Meslek Odalarına Dokunma” ve “Baroya Dokunma” mesajı verildi.
ŞUBEMİZ ÜCRETSİZ WEBİNAR VE ÜCRETLİ ÇEVRİMİÇİ EĞİTİMLERİ
26 Haziran 2020
Ücretsiz webinar ve Ücretli Çevrimiçi Eğitim programımıza buradan ulaşabilirsiniz.
OTELLER İLE TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA ALINMASI GEREKLİ PANDEMİ TEDBİRLERİ
23 Haziran 2020
Odamız İklimlendirme Teknik Kurulu'nun, Covid-19 Pandemisi nedeniyle hazırladığı “Otellerde Pandemi Tedbirleri” ve “Toplu Taşıma Araçlarında Pandemi Tedbirleri” metni, Kurulda yer alan dokuz meslek kuruluşunun başkanlarının katılımıyla yapılan online basın açıklaması ile kamuoyu ile paylaşıldı.
MÜHENDİS ARAYIŞINIZDA ŞUBEMİZDEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ
17 Haziran 2020
Odamız Makina Mobil uygulamasında, mühendis arayışındaki işletmeler ile iş arayan üyelerimizi buluşturmak üzere İş ve Mühendis Modülü açıldı.
ASANSÖR SEMPOZYUMU İÇİN 20 DERNEK İLE BİR ARAYA GELİNDİ
30 Mayıs 2020
Odamız ve Elektrik Mühendisleri Odası tarafından İzmir Şubeleri yürütücülüğünde 15-17 Ekim 2020 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek Asansör Sempozyumu hazırlıkları, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinin etkilerine rağmen yoğun şekilde devam ediyor. Daha etkin bir...

Şube Bülteni

Sayı
364
Sayı
363
Sayı
362
Sayı
361

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları