İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

MMO Öğrenme ve Gelişim Programı
12 Temmuz 2021
MMO Öğrenme ve Gelişim Programı, Başlangıç Noktası ve Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube iş birliğinde oluşturulmuş bir programdır.  MMO Öğrenme ve Gelişim Programı, Türkiye Bilişim Vakfı’nın bir insiyatifi olan Başlangıç Noktası’nın başlattığı, yeni mezun mühendis ve mühendis adaylarına 21....
Bilim ve Teknoloji Hangarı için Kartal Belediyesi ile Protokol İmzalandı
30 Haziran 2021
Bilim ve Teknoloji Hangarı için Kartal Belediyesi ile protokol 30 Haziran 2021 tarihinde imzalandı.
Stratejik Planlama Çalıştay'ı 11 Haziran'da Başlıyor!
09 Haziran 2021
MMO İstanbul Mekatronik Meslek Dalı Komisyonu'nun düzenlediği Stratejik Planlama Çalıştay'ına davetlisiniz. Program detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.
Su Sorunları Çalıştayı 18 Haziran'da!
09 Haziran 2021
MMO İstanbul tarafından 18 Haziran'da Çevrimiçi olarak düzenlenecek Su Sorunları Çalıştayına davetlisiniz. Program detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
V. İSİG SEMPOZYUMU 21-22 Mayıs'ta!
18 Mayıs 2021
21-22 Mayıs 2021 tarihlerinde Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından çevrimiçi olarak yapılacak olan V. İSİG Sempozyumuna davetlisiniz.

Şube Bülteni

Sayı
168
Sayı
167
Sayı
166
Sayı
165

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri