İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Tesisat Mühendisliği Dergisi 200. sayı yayınlandı
28 Şubat 2024
Tesisat Mühendisliği Dergisi Ocak-Şubat 2024 tarihli 200. sayısı yayınlandı.
MMO İstanbul Seçimleri'nde "Demokrat Makina Mühendisleri" Kazandı
19 Şubat 2024
TMMOB'ye bağlı Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi’nin 36’ncısı düzenlenen Şube Yönetim Kurulu Seçimlerini Demokrat Makina Mühendisleri kazandı. 10 Şubat’ta MMO İstanbul Şube tarafından açılışı gerçekleştirilen Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nde yapılan seçimlerde Şube...
MMO İSTANBUL ŞUBE ve KARTAL BELEDİYESİ ORTAKLIĞINDAKİ MAKİNA HANGAR | MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ MERKEZİ AÇILDI
12 Şubat 2024
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi "Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi" açılışı 10 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Yaşam alanı olarak tasarlanan merkez sanayi ve mühendislik alanında proje üretme ve destekleme amacıyla hizmet verecek.
"Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi" Sektör Firmaları ve Oda Gönüllüleri ile Buluştu
05 Şubat 2024
Mühendisin Gücü Geleceğin Gücü vizyonu ile Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube ve Kartal Belediyesi ortaklığıyla yapılan ve yakın gelecekte açılışı gerçekleştirilecek olan Makina Hangar | Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nde Oda Gönüllüleri Buluşması ve Gala Gecesi etkinlikleri 3 Şubat...
SUAT SEZAİ GÜRÜ'YÜ ÖLÜMÜNÜN 31. YILINDA ÖZLEMLE ANIYORUZ
29 Ocak 2024
Makina Mühendisleri Odası’nın 29 Şubat - 1 Mart 1992 tarihlerinde yapılan Oda Genel Kurulu Oda Genel Sekreterliği’ne seçilen Suat Sezai Gürü'yü doğumunun 69. yılında, ölümünün 31. yıldönümünde sevgi ve özlemle anıyoruz. Suat Sezai Gürü için 29 Ocak 2024 tarihinde İstanbul'da kabri başında bir anma...

Şube Bülteni

Sayı
199
Sayı
199
Sayı
198
Sayı
198

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları