İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı Azaltım Paydaş Çalıştayı’na Katıldık
13 Kasım 2020
MMO İstanbul Şubesi Enerji Komisyonumuz, Avcılar Belediyesi tarafından düzenlenen “Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı Azaltım Paydaş Çalıştayı”na katılarak sunum yaptı.
İstanbul Maratonu'nda Öğrenciler ve Sağlık Emekçileriyle Dayanışma İçin Koştuk!
13 Kasım 2020
8 Kasım 2020’de düzenlenecek olan İstanbul Maratonu’nda, üyelerimizle birlikte sağlık emekçileri ve öğrencilerle dayanışma için koştuk.
Mühendis ve Makina Dergisi Infobase Index'te Taranmaya Başladı!
06 Kasım 2020
3 aylık periyodlarda (Mart, Haziran, Eylül, Aralık) yayımlanan hakemli dergimiz Mühendis ve Makina, InfoBase Index'te de taranmaya başladı.
Cumhuriyet Bayramı Özel Yayınımız Makina TV'de!
28 Ekim 2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Yayınımızda, birbirinden değerli konuklarımızı ağırlayacağız
Asansör Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliği Yayınlandı
17 Ekim 2020
Asansör Piyasa Gözetimi ve Denetimi Yönetmeliği Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 16 Ekim 2020 tarih ve 31276 sayılı Resmî Gazete’de yayınlandı. Yönetmelikle birlikte, insan ve yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansöre yönelik gerçekleştirilecek olan piyasa gözetimi ve...

Şube Bülteni

Sayı
164
Sayı
163
Sayı
162
Sayı
161

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları