Samsun Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

25. Ergonomi Kongresine Katılım Sağladık.
22 Ekim 2019
18 Ekim 2019 tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Türk Ergonomi Derneği işbirliği ile “Ulusal Kalkınmada Sanayileşme ve Ergonomi” ana başlığında “25. Ulusal Ergonomi Kongresi”ne katılım sağladık.
Şubemizde “Samsun Yangın Bilgilendirme ve Farkındalık Semineri” Düzenlendi.
22 Ekim 2019
19 Ekim 2019 tarihinde Şubemiz, İş Güvenliği Uzmanları Derneği (İSGDER) ve Meditek Kurumsal Bilgi Sistemleri İşbirliği ile Şubemiz Konferans Salonunda “Samsun Yangın Bilgilendirme ve Farkındalık Semineri” düzenlendi. 
Şubemizde “Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Kursu” Düzenlendi.
22 Ekim 2019
20 Ekim 2019 tarihinde Şubemizde “Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Kursu” düzenlendi.
Şubemizde Öğrenci Üye Komisyon Toplantısı Yapıldı.
14 Ekim 2019
7 Ekim 2019 tarihinde Şubemizde Öğrenci Üye Komisyon Toplantısı yapıldı.
Şubemizde “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları Semineri” Düzenlendi.
14 Ekim 2019
11 Ekim 2019 tarihinde Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube işbirliği ile üyelerimize yönelik “Bina Performansı Modelleme ve Simülasyonları Semineri” düzenlendi.

Şube Bülteni

Sayı
72
Sayı
71
Sayı
70
Sayı
69

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri