Diyarbakır Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TMMOB AMED İL KOORDİNASYON KURULU BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.
25 Mart 2024
TMMOB Amed İl Koordinasyon Kurulu olarak bugün Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü önünde yapılan rant odaklı kaçak yapılara ve bu yapılara müsaade ve teşvik eden kayımlara ilişkin basın açıklaması yapıldı.  
AMED’DE COŞKUYLA KUTLANAN NEWROZ KUTLAMASINA KATILIM SAĞLADIK
22 Mart 2024
21 Mart 2024 tarihinde Özgürlüğün bayramı, barış ve kardeşliğin sembolü, baharın müjdecisi olan Newroz Bayramı kutlamalarına, şube yöneticilerimiz, üyelerimiz ve şube çalışanlarımız ile beraber katılım sağladık. Newroza We Pîroz Be! Newroza Şima Pîroz Bo! Newrozunuz Kutlu Olsun!
NEWROZ, BARIŞ VE KARDEŞLİĞE VESİLE OLSUN
19 Mart 2024
Bileşeni olduğumuz Amed Emek ve Demokrasi Platformu, 21 Mart’ta Amed’de kutlanacak Newroz öncesinde basın açıklaması yaparak, Newroz’un barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.
HALEPÇE KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLER ANILDI
18 Mart 2024
Bileşeni olduğumuz Amed Emek ve Demokrasi Platformu, Halepçe katliamının yıldönümünde Koşuyolu Parkı'nda basın açıklaması gerçekleştirdi.  
ŞUBEMİZ MALİ DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ
18 Mart 2024
2024-1. Dönem mali denetimimiz kapsamında 15 Mart 2024 tarihinde şubemizde muhasebe denetlemesi gerçekleşti.

Şube Bülteni

Sayı
71
Sayı
70
Sayı
69
Sayı
68

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları