Diyarbakır Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

DİYARBAKIR TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARETTE BULUNDUK

28 Eylül 2022

Şube Yönetim Kurulumuz kurum ziyaretleri kapsamında Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlüğü ziyaret ederek, Tasfiye İl Müdürü Zübeyde Kış ve İl Gümrük Müdürü Mustafa Karacaoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede şubemizin yürüttüğü teknik çalışmalar, araçların bilirkişilik ekspertizlik ve motor-... Devamı

TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TOPLANTISINA KATILIM SAĞLADIK

28 Eylül 2022

TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulunun düzenlediği “Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı” Genel Tanıtımı iş hayatına “İşletme Merceği’ konulu toplantıya katılım sağladık.

TEMSAN DİYARBAKIR İŞLETME MÜDÜRÜLÜĞÜNDE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİK

16 Eylül 2022

Şube yönetim kurulumuz üye ziyaretleri kapsamında, Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş. (TEMSAN) ziyaret ederek, üyelerimiz İşletme Müdürü Şeyhmus DEVECİ, Derya ÇİRKİN, Mehmet ALPASLAN, Halil ÖZKUL ve Ali KILIÇKAP ile görüşme gerçekleştirdiler.

HDP STK ve Siyasi Partiler Komisyonundan TMMOB İl Koordinasyon Kuruluna Ziyaret

13 Eylül 2022

HDP STK ve Siyasi Partiler Komisyonu TMMOB İl Koordinasyon Kurulu'muza ziyarette bulundu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

KÜRT DİLİ EĞİTİM VE RESMİ DİL OLSUN

12 Eylül 2022

Kürt Dil Platformu ile Kürt Dil ve Kültür Ağı Bileşenleri, TMMOB Amed İKK Bileşenleri Temsilcileri, Sendikalar, STK Temsilcileri, Dernek Temsilcileri, Milletvekilleri ve Siyasi Parti Temsilcilerinin katılımıyla  "Kürt Dili Eğitim ve Resmi Dil Olsun" talebiyle gerçekleşen basın açıklamasına... Devamı

EĞİTİM-SEN AMED ŞUBENİN DÜZENLEDİĞİ BASIN AÇIKLAMASINA KATILIM SAĞLADIK

12 Eylül 2022

Eğitim Sen Amed şubenin Ana Dilinde Eğitim, Öğretmenlik Meslek Kanunu, Promosyon ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları başta olmak üzere Eğitim-Öğretimde yaşanan sorunlara dair yapılan basın açıklamasına katılım sağladık.

 

DSİ 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE MİLANGAZ DİYARBAKIR DOLUM TESİSİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZİ ZİYARETTE BULUNDUK

09 Eylül 2022

Şube yönetim kurulumuz üye ziyaretleri kapsamında DSİ 10. Bölge Müdürlüğünde çalışan üyelerimiz Hakan Mertoğlu, Ahmet Çet, Seyfülmülük Bekçi, Bahattin Sönmez, Tunay Sarıkaş, İskender Yiğit,  Enes Bekçi,  Milangaz Diyarbakır Dolum Tesisi Müdürü, 11. ve 12. Dönem şube başkanımız Sait Bahçe’yi... Devamı

ŞUBEMİZ II. DÖNEM MALİ DENETLEMESİ GERÇEKLEŞTİ

05 Eylül 2022

2022 yılı 2.Dönem mali denetimimiz kapsamında 3 Eylül 2022 tarihinde şubemizde muhasebe denetlemesi gerçekleşti.

DİSK/GENEL –İŞ SENDİKASININ DÜZENLEDİĞİ BASIN AÇIKLAMASINA KATILIM SAĞLADIK

02 Eylül 2022

Disk/Genel –İş Sendikası Dağkapı Meydanında “Sefalet Ücreti Değil İnsanca Yaşanabilir Bir Ücret İstiyoruz”  Konulu basın açıklaması düzenlendi. Açıklamada Belediye Emekçilerinin artan enflasyon ve derinleşen ekonomik kriz nedeniyle yaşadıkları sorunlar dile getirildi.

2 Eylül 2022... Devamı

BARIŞ HEMEN ŞİMDİ

01 Eylül 2022

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun!

Dağlar, insanlar hatta ölüm bile yorulduysa.. Şimdi en güzel şiir BARIŞ’tır!

... Devamı

KASED’DEN ŞUBEMİZE ZİYARET

24 Ağustos 2022

Kadın Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği (KASED) yöneticileri şubemizi ziyaret ederek yöneticilerimiz ile toplantı gerçekleştirdiler.

DERİK’TE YAŞANAN FACİYA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLENDİ

23 Ağustos 2022

Amed ve Mardin Emek ve Demokrasi Platformu Bileşenleri Derik’te onlarca yurttaşımızın hayatını kaybettiği ve onlarca yurttaşımızın yaralandığı trafik faciası ile ilgili ailelere taziye ziyareti ve basın açıklaması gerçekleştirdiler.