Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi
Bir kent ufkunuza sığacak,
tüm olanaklar, elinizin altında olacak... 

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’ni ve tarihsel olarak ülkemizi “fuar” kavramı ile tanıştıran, gelecek Vizyonunu“fuarlar ve kongreler kenti” hedefi ile oluşturan İzmir’de sektörün hizmetine sunmaktayız. İzmir’in giderek artan konaklama kapasitesi, şehirlerarası ve şehiriçi ulaşım kolaylıkları, iklim avantajları, zengin tarihsel mirası, gözalıcı güzellikleri, kongre ve sergi merkezimizin olanakları ile birleşerek size, kongre, sempozyum, fuar, panel, gösteri, konser ve her boyuttaki toplantılar için ideal bir ortam oluşturur. Kongrevesergimerkezimiz,İzmir’in ilk kurulduğu yer olarak kabul edilen, Kentin çevresinde konumlandığı körfezin muhteşem manzarasını ayaklarınızın altına seren Tepekule’de kurulmuştur ve ismini bu antik kentin kurulduğu yerden alır. Tepekule, konum olarak, kentin tüm önemli merkezlerine ve turizm beldelerine yakındır. Etkinlikleriniz süresince, Tepekule’de sizin ve konuklarınızın ihtiyacı olan herşeyi parmaklarınızın ucuna getiriyoruz. 

Konuklarınızı gururla ağırlayacağınız bu mekanda, size ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

 
Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nin internet sitesi için aşağıdaki logoya tıklayınız.