MMO BURSA ŞUBE 19.DÖNEM I. EŞGÜDÜM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bursa Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Temmuz 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/e2_0.jpeg)
Şubemizin 19. Dönem 5 aylık çalışmalarının değerlendirmek amacıyla, 20 Temmuz 2024 Cumartesi günü Şube Yönetim Kurulu, Temsilcilik Yürütme Kurulları, Oda Organlarında yer alan üyelerimiz, Teknik Görevliler ve TİS kapsamında çalışanlarımızın katılımıyla Şube Konferans Salonu’nda Şube Eşgüdüm Toplantısı gerçekleştirildi.
Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Murat Korkut’un Şube çalışmaları ve mali durum hakkında bilgilendirmesi ile devam etti. Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerini sunmalarıyla sona erdi.