Kent Konseyi toplantısına katıldık.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
25 Temmuz 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2_23.png)
Denizli Büyükşehir Başkan vekili, aynı zamanda Kent Konseyi Başkanı Sn. Ali Marım’ın davetiyle, belediye ve Denizli TMMOB İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri, TMMOB’a bağlı oda başkan/temsilcileri arasında bir toplantı düzenlendi. TMMOB meslek odalarının talep, sorun ve çözüm önerilerinin de konuşulduğu buluşma programının ayda bir kez olmak üzere tekrarlanması kararlaştırıldı.