Denizli Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli subesi

"Müzikle Büyüsün Çocuklar" Temalı Piyano Resitali Gerçekleştirildi.

30 Mayıs 2023

Şubemiz ve Ezgiyle Müzik Topluluğu tarafından deprem bölgesindeki çocukların eğitim masraflarına destek olmak amacıyla düzenlediğimiz piyano resitalimiz 29.05.2023 tarihinde gerçekleştirildi. 

KADIN BESTEKARLAR KONSERİ

18 Mayıs 2023

12 Mayıs Cuma günü Merkezefendi Kültür Merkezinde Şubemiz Türk Sanat Müziği Korosu ve İstanbul Çello TSM Korusu sanatçıları ile birlikte düzenlenen, Kadın Bestekarlarımızın eserlerinin ve nihavend makamında sevilen şarkıların seslendirildiği konsere çok sayıda sanatsever katıldı.

Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik

15 Mayıs 2023

12.05.2023 Tarih ve 32188 Sayılı Resmi Gazete'de Yayınlanan Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Gereği;

Buhar ve Kondens Tesisatı Bileşenleri, Uygulamaları ve Enerji Verimliliği Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

12 Mayıs 2023

Ayvaz Firması ile Şubemizin ortaklaşa düzenlediği "Buhar ve Kondens Tesisatı Bileşenleri, Uygulamaları ve Enerji Verimliliği" konulu seminer 10 Mayıs 2023 tarihinde ARI-Armaturen Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Ersun GÜRKAN tarafından, yapılan sunum ile gerçekleştirildi. 

... Devamı

SEMİNER "Plastiklerin Sınıflandırılması ve Mühendislikte Termoset Plastikler"

09 Mayıs 2023

PAÜ Makina Mühendisliği Bölümü ve PAÜ Malzeme Araştırma ve Uygulama Merkezince düzenlenen Plastiklerin Sınıflandırılması ve Mühendislikte Termoset Plastikler konulu seminer bugun saat 13:30 da online olarak düzenlenecektir. Katılım için; http://mmo.kim/h8kk

KONSER

08 Mayıs 2023

Şubemiz Türk Sanat Müziği Korosu ve İstanbul Çello TSM Korusu sanatçıları ile birlikte düzenlenen, Kadın Bestekarlarımızın eserlerinin ve nihavend makamında sevilen şarkıların seslendirileceği konserimize tüm sanatseverleri bekliyoruz.
 

15. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON 2023) ve Teskon+Sodex-Fuarı'nı Ziyaret Ettik.

28 Nisan 2023

15. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON 2023) ve Teskon+Sodex-Fuarı'nı ziyaret ettik.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN 1 MAYIS: EMEK BİZİM GELECEK BİZİM

27 Nisan 2023

TMMOB, Türk-İş, KESK, Birleşik Kamu-İş' in yer aldığı 1 Mayıs Tertip Komitesi, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın açıklamasıyla 1 Mayıs'a güçlü katılım çağrısı yaptı. 1 Mayıs'ta saat 14.00'da Çınar Meydanı'nda toplanıp saat 15.00'da Ulus Meydanı'nda miting yapılacağını duyurdu.... Devamı

Var Olmak; Var Etmek

31 Mart 2023

Deprem bölgesindeki kadınların kullanımı için kadın üyelerimizle birlikte hazırladığımız hijyen kitleri MMO Adana Şubemizce dağıtılmıştır. 

Emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

XIV. Dönem III. Şube Danışma Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

27 Mart 2023

XIV. Dönem III. Şube Danışma Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

PANEL

09 Mart 2023

3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü kapsamında Şubemiz İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu tarafından Dr. Av. Murat ÖZVERİ'nin konuşmacı olarak katıldığı "İSG Kanununun Uygulandığı 10 yıllık zaman diliminde işçilerin ve iş güvenliği uzmanlarının yaşadığı sorunların hukuki açıdan... Devamı

Şubemizden TÜİK Denizli Bölge Müdürlüğü'ne Ziyaret

09 Mart 2023

7 Mart 2023 tarihinde TMMOB Denizli İKK Sekreteri ve Şubemiz bilirkişi komisyonu üyeleri TÜİK Denizli Bölge Müdürü Özer COŞKUN'u ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.