Hukuk Birimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Üyelerimiz, çalışma yaşamında çeşitli zorluklar ve özlük hakları açısından önemli sorunlarla (haksız yere işten çıkarmalar, mobbing, taciz, ücret ödememe vb.) karşılaşmaktadırlar.

Meslektaşlarımıza, karşılaştıkları bu zorluk ve sorunlar ile başa çıkmaları doğrultusunda destek olmanın, Şubemizin önemli görevleri arasında yer aldığını düşünmekteyiz. Bu çerçevede üyelerimiz, çalışma yaşamında karşılaşılan sorunların birlikte çözümü ve hakların korunması amacıyla Şubemizden ücretsiz olarak hukuki danışmanlık desteği alabilecek, Şubemizin de hukuk danışmanlığını yapan hukuk bürosu ile iletişime geçebileceklerdir.

Yaşadığınız sorunlara dair danışmanlık desteği alabileceğiniz avukatımızla görüşmek için lütfen hukuk.denizli [at] mmo.org.tr e-posta adresinden iletişime geçiniz.