Kalibrasyon Birimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Makina Mühendisleri Odası Kalibrasyon Laboratuvarı ve Metroloji Eğitim Merkezi (MMO KALMEM), 1998 yılından bu yana sanayi kuruluşlarına hizmet vermektedir. MMO KALMEM’ in Basınç, Boyut, Tork-Kuvvet, Elektrik, Zaman-Frekans, Sıcaklık-Nem, Kütle-Terazi, Hacim, Hava Hızı Laboratuvarlarında ölçüm ve kalibrasyon hizmetlerinin yanı sıra çeşitli konularda eğitimler gerçekleştirilmektedir.

MMO KALMEM  ulusal ve uluslararası standartlara izlenebilir ölçümler ile üretimde, ürün kontrolünde ve diğer ölçüm sistemlerinin kontrolünde kullanılan cihazların kalibrasyonu yoluyla ölçüm sistemlerinin ulusal ve uluslararası standartlara izlenebilirliği gerçekleştirilerek, kalite sistemlerinin gerektirdiği şekilde, işletmede yapılan ölçümler güvence altına alınmaktadır.

MMO KALMEM‘de Genel Metroloji ve Kalibrasyon ile uygulamalı kalibrasyon konularında eğitimler düzenlenmekte olup, eğitimler periyodik olarak ve istek halinde firmalara göre programlanmaktadır. 1998 yılından beri 1000’in üzerinde kuruluşa eğitim ve kalibrasyon hizmeti verilmiştir.

Bu kapsamda MMO Denizli Şubesi olarak; Mobil Kalibrasyon aracımız ile 2018 yılından itibaren Denizli ve çevre illerine kalibrasyon hizmeti verilmektedir. 

Kalibrasyon hizmetimiz ile ilgili olarak EK'li broşürü inceleyebilirsiniz.

 

 

MMO Denizli Şube Kalibrasyon Birimi
Adres: Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:83 Merkezefendi/Denizli
Tel: 0258 263 36 38