Reklam Şartnamesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KONGRESİ‘ ne sunulacak bildiriler bir kitapta toplanarak kongreden önce basılacak ve tüm katılımcılara, bildiri sunanlara bedelsiz olarak dağıtılacaktır. Söz konusu Bildiriler Kitabı‘ na aşağıdaki şartlarda reklam alınacaktır.1. 1000 adet yayınlanacak olan Bildiriler Kitabı bir veya iki cilt halinde basılacaktır. İki cilt basılması durumunda verilen reklamlar her iki kitapta yer alacaktır. Bildiriler Kitabı 20 X 28 cm. boyutundadır. Kapak 200 gr/m² Amerikan Bristol, iç sayfalar ise 80 gr/m² 1 hamur kağıda basılacaktır. 2. Reklam filmi boyutları 18 X 26 cm dir. 3. Reklam sayfalarının tümü trikromi ( renkli ) basılacaktır. 4. Reklam sayfaları için kuruluşların basıma hazır film göndermeleri gerekmektedir. Reklam vermek isteyen kuruluşların 15 Mart 2013 tarihine kadar reklam filmini ODA‘ ya ulaştırmaları ve reklam bedelini çek ile veya en geç 12 Nisan 2013 tarihine kadar TMMOB MMO Adana Şubesi İş Bankası Barajyolu Şubesi 531920 nolu hesabına yatırmaları gerekmektedir.

BİLDİRİLER KİTABI BEDELLERİ

Arka Dış Kapak
Arka İç Kapak
Ön İç Kapak
İkinci Kapak
İç Sayfa

2.500.-TL.
1.250.-TL.
1.500.-TL.
1.250.-TL.
750.-TL.

Reklam bedellerine %18 KDV eklenir. İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI SÖZLEŞMESİ Kuruluşun Adı : ...................................................................................................................................... Kuruluşun Yetkilisinin Adı ve Görevi :.................................................................................................. Adres :................................................................................................ ............................................................................................................................................................... Telefon :................................................ Faks:............................................................. Vergi Dairesi, Vergi No ............................................................................................................

REKLAM YERİ
REKLAM BEDELİ
KDV
TOPLAM

 
 
 
 

ÖDEME PLANI
NAKİT OLARAK
ÇEK OLARAK

 
 
 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI Reklam Şartnamesi‘ nde belirtilen koşulları ve reklam bedeli olan .............................................................................................. TL‘ yi ödemeyi kabul ve taahhüt ediyoruz. ........../........../2013 FİRMA ODA