Amaç-Kapsam

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Kongrenin amacı, çalışanların ve toplumun gelişimi için bakım yönetiminin geliştirilmesi, bakım mühendisliğinin tanıtılması, anlatılmasıdır. Çünkü bakım; Bir unsurun çalışma hayatı boyunca gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için korunması, iyileştirilmesi ve geliştirilmesini kapsayan teknik ve yönetsel faaliyetlerin birleşiminden meydana gelmekle birlikte, aynı zamanda iş güvenliği, ekonomi, çevre, genel sağlık ve genel güvenlik açısından da son derece önemlidir.

Yedincisi düzenlenecek olan Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisinin ana teması "Bakım Mühendisliği" olarak belirlenmiştir.

08-09-10 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan ulusal kongre ve sergimizde, konusunda uzman olan kişi ve firmaların, bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşmasını, bildiriler sunmasını hedeflemekteyiz. Sergi boyutunda ise çeşitli sektörlerde ürün ve hizmet üreten firmalar ile işletmelerin bakım personellerini, akademisyenleri ve üniversite öğrencilerini buluşturmayı amaçlamaktayız.  Bu önemli etkinliğimize sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı ifade eder, katılım ve desteklerinizi bekleriz.