MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MEMDUH BÜYÜKKILIÇ' I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
Şube başkanı Ali ALKAN ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 17 Şubat 2010 tarihinde Melikgazi Belediye başkanı Memduh BÜYÜKKILIÇ' ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, Başkan Memduh BÜYÜKKILIÇ ve Şube Başkanı Ali ALKAN Belediye- Oda birlikteliği ile faydalı işler yapıldığından ve aynı birlikteliğin bundan sonrada devam etmesi gerektiğinden bahsettiler.
Ayrıca Şube başkanı Ali ALKAN, Başkan Memduh BÜYÜKKILIÇ' a LPG sızdırmazlık istasyonumuzun yeni hizmet yerinin faaliyete geçmesinde gösterdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti.