ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞMA
ERZURUM İL TEMSİLCİLİĞİ ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU.
Erzurum İl Temsilciliği, Atatürk Üniversitesi Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile buluştu. Yaklaşık 300 öğrencinin (gece ve gündüz öğretimi) katıldığı toplantıda Erzurum İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Doç. Dr Mehmet GAVGALI tarafından Makina Mühendisleri Odası'nın tanıtımı ve faaliyetleri konusunda sunum yapıldı. Toplantıya Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer ÇELİK, Dekan yardımcılarından Prof. Dr. Ramazan DEMİRBOĞA ve Erdem KOCADAĞISTAN, Bölüm Başkanlarından Prof. Dr. Hamit AKBULUT ve Gökay AKKAYA katıldı.