Geleneksel Satranç Turnuvası
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3663_11_09_50_0.jpg)
27. Bartın Kültür Sanat Turuzim ve Çilek Festivali Kapsamında Bartın İl Temsilciliğimiz Bünyesinde gerçekleştirilen Satranç Turnuvası 30 - 31 Mayıs 2009 tarihleri arasında Temsilcilik Hizmet Binamızda yapıldı. Yıldızlar ve Gençler katagorisinde dereceye girenlere Bartın CHP Milletvekili M. Rıza YALÇINKAYA ve Temsilcilik Başkanı Murat ERKAYA tarafından ödülleri verildi.