YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNİ PAYLAŞTIK
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
22 Temmuz 2024
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/20240717-yasar-mezuniyet-01.jpg)
YAŞAR ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNİ PAYLAŞTIK
Yaşar Üniversitesi Enerji Sistemleri ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinin mezuniyet töreninde, TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeleri Ece Gültekin ve Ayşegül Arslan Aydın, öğrencilerin sevincine ortak oldu. Törende öğrencilerle bir araya gelen Yönetim Kurulu üyelerimiz, mezunlara tebriklerini ileterek bu özel günü onlarla paylaştılar.