3.GELENEKSEL HALI SAHA TURNUVAMIZ BAŞLADI.
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2478_10_23_11_2.jpg)
10 Takımın Katıldığı 3.GELENEKSEL HALI SAHA TURNUVAMIZ maçları tamamlandı.Turnuvamızda önceki yılların şampiyonu olan Alperenler final maçında Endüstrigücünü 6-4 yenerek yeniden şampiyon oldu. 3. ve 4.lük maçında kazanan Yanartaşları 5-3 yenen Dinamik Mühendisler oldu.
Üyelerimiz arası dayanışmayı ve dostluğu geliştirmek için düzenlediğimiz 3.Geleneksel Halı Futbol Turnuvamızda artık FİNAL.
Turnuvamızda önceki yılların şampiyonu olan Alperenler final maçında Endüstrigücünü 6-4 yenerek yeniden şampiyon oldu. 3. ve 4.lük maçında kazanan Yanartaşları 5-3 yenen Dinamik Mühendisler oldu.
MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ.
MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMUNU EXCEL FORMATINDA GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ