AUTOCAD KURSU DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2474_10_05_47_0.jpg)
Şube Eğitim Salonumuzda Öğrenci Üyelerimize Yönelik AUTOCAD kursu düzenlenmiştir.
AutoCAD Programı Günümüzde en çok kullanılan çizim programlarının başında gelmektedir.Öğrenci Üyelerimize yönelik Oda Eğitim Salonumuzda Mart ayı içerisinde Autocad kursu düzenlenmiştir.Kurs süresince her türlü mimari ve mekanik çizimler 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak öğretilmektedir. Ayrıca kurs sürecinde autocad izometrik çizim komutları da öğretilmiştir.Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda kurslarımız düzenli olarak devam etmektedir.