25 - 27 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA ELEKTRİKLİ ASANSÖR SON MUAYENE EĞİTİMİ YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2124_14_18_24_0.jpg)
MMO ADANA ŞUBE EĞİTİM SALONU'NDA ASANSÖR UYGULAMALARINA YÖNELİK ELEKTRİKLİ ASANSÖR SON MUAYENE EĞİTİMİ YAPILDI.
MMO Asansör Kontrol Merkezi‘nden Ünsal SOLMAZOĞLU ve Halim AKIŞIN‘ın eğitmen olarak katıldıkları Elektrikli Asansör Son Muayene Eğitimi‘ne Asansör firmalarında çalışan yetkili personeller, mühendisler ve firma sahipleri katıldı.