SIFIRA YAKIN ENERJİLİ GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRME DE MULTİ KONFOR BİNALAR KONULU SEMİNER DÜZENLEDİK
Antalya Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
16 Ocak 2017
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/SIFIRA.jpg)
ŞUBEMİZ DE 19 OCAK 2017 TARİHİNDE TTMD İLE MÜŞTEREK DÜZENLENEN SIFIRA YAKIN ENERJİLİ GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRME DE MULTİ KONFOR BİNALAR KONULU SEMİNERİ ÜYELERİMİZİN KATILIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK.
Sayın Üyemiz,
Şubemizde 19 Ocak 2017 tarihin de saat 18,30 da yapılacak olan Sıfıra yakın enerjili geleceği şekillendirme de multi konfor binalar konulu seminere katılımınızı bekleriz.
Saygılarımızla,
A.serhat BAHŞİ
Şube Sekreteri