Antalya Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya subesi

Başkan Atmaca’dan 19 Mayıs mesajı

17 Mayıs 2024

Şube Başkanımız Prof. Dr. İbrahim Atmaca, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Üyelerimizle Orfe At Çiftliğinde kahvaltı organizasyonunda bir araya geldik

28 Nisan 2024

Üyelerimizle Orfe At Çiftliğinde kahvaltı organizasyonunda bir araya geldik. 

ŞUBEMİZ ŞUBAT-MART AYI E-BÜLTENİ YAYINLANDI

08 Nisan 2024

Şubemiz Şubat-Mart ayı E-Bülteni yayınlanmıştır. 

Şubemiz 16. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri Tamamlandı

19 Şubat 2024

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri tamamlandı.

Şube Bültenimizin 92. Sayısı Yayınlandı

15 Şubat 2024

Şube Bültenimizin 92. Sayısı yayınlandı

“TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU KENT SEMPOZYUMU” SONUÇ BİLDİRGESİ

11 Aralık 2023

TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) Antalya İKK (İl Koordinasyon Kurulu) olarak 7-8 Aralık 2023 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Konferans Salonunda “Cumhuriyetin 100. Yaşında Hayalimizdeki Antalya” ana teması ile “Antalya Kent Sempozyumu”... Devamı

Otel Teknik Ekipman Fuarı Hoteltech, İklimlendirme Kongresi ile Birlikte Düzenlenecek

27 Kasım 2023

Şubemiz ve Plan-T Fuarcılık, ikincisi düzenlenecek olan Hoteltech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı ile beşincisi düzenlenecek olan Ulusal İklimlendirme Kongresi – İKLİM 2024' ün birlikte gerçekleştirilmesi için protokol imzaladı.

Şubemizde 'Otellerde Isı Pompalarıyla Sıcak Su Çözümleri ve Hibrit Sistemler' Semineri Gerçekleştirildi

23 Kasım 2023

Şubemiz ve Bosch Türkiye işbirliğinde 'Otellerde Isı Pompalarıyla Sıcak Su Çözümleri ve Hibrit Sistemler' Semineri Şube Konferans Salonu'muzda gerçekleştirildi. 

Antalya Valisi Hulusi Şahin'e Ziyaret

14 Kasım 2023

Şube Başkanımız Prof. Dr. İbrahim Atmaca ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Antalya Valisi Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Programı Kapsamında Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na Çelenk Sunumu Gerçekleştirdik

10 Kasım 2023

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 85. yılı dolayısıyla düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Programı kapsamında Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk sunumu, Şubemiz önünde ise saygı duruşu gerçekleştirdik.

Binalarda Yangın Güvenliği Farkındalık Sempozyumu'muz Tamamlandı

13 Ekim 2023

MMO Antalya Şubesi ile ANTGİAD işbirliğinde TÜYAK desteğiyle “Binalarda Yangın Güvenliği Farkındalık Sempozyumu” düzenlendi. Sempozyumun açılış konuşmacıları, afetlere karşı önlemlerin sonradan değil önceden alınması gerektiğinin altını çizdi.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

10 Kasım 2022

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 84.Yılında saygıyla ve özlemle anıyoruz.