MYK-ULUSAL YETERLİLİKLERDE SINAV VE BELGELENDİRME

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

MYK

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU (MYK) TARAFINDAN YETKİLENDİRMESİ KAPSAMINDA YAPILAN ÇALIŞMALAR 

Ulusal ve uluslararası meslek standartlarını temel alarak, teknik ve meslekî alanlarda ulusal yeterliliklerin esaslarını belirlemek; denetim, ölçme ve değerlendirme, belgelendirme ve sertifikalandırmaya ilişkin faaliyetleri yürütmek amacıyla, 21.09.2006 tarihinde 5544 sayılı  Kanun ile kurulan Meslekî Yeterlilik Kurumu ile MMO arasında 16.05.2016 tarihinde imzalanan Yetkilendirme Sözleşmesi ile Odamız;

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Personel Belgelendirme Kuruluşu, 19.01.2007  tarihinde AB-0003-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş ve 16.05.2016 tarihinde YB-0047 kodu ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilerek yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklerde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine resmen başlamıştır.

MYK KAPSAMINDA VERİLEN EĞİTİM ve BELGELENDİRME PROGRAMLARI

*    MYK ASANSÖR BAKIM VE ONARIMCISI Seviye3

*    MYK ASANSÖR BAKIM VE ONARIMCISI Seviye4

*    MYK ASANSÖR MONTAJCISI Seviye3

*    MYK ASANSÖR MONTAJCISI Seviye4

*    MYK MOBİL VİNÇ OPERATÖRÜ Seviye3

*    MYK KÖPRÜLÜ VİNÇ OPERATÖRÜ Seviye3

*    MYK ÇELİK KAYNAKÇISI seviye3

*    MYK PLASTİK KAYNAKÇISI seviye3

*    MYK ALÜMİNYUM KAYNAKÇISI seviye3

*    MYK KAYNAK OPERATÖRÜ seviye4

*    MYK DOĞALGAZ ÇELİK BORU KAYNAKÇISI seviye3

*    MYK DOĞALGAZ POLİETİLEN BORU KAYNAKÇISI seviye3

*    MYK SİLİNDİR OPERATÖRÜ seviye3

*    MYK EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ seviye3

*    MYK GREYDER OPERATÖRÜ seviye3

*    MYK ENDÜSTRİYEL TAŞIMACI seviye3

*    MYK KAZICI YÜKLEYİCİ (BEKO LODER) OPERATÖRÜ Seviye3

*    MYK DOZER OPERATÖRÜ Seviye3

*    MYK ISITMA VE DOĞALGAZ İÇ TESİSAT YAPIM PERSONELİ Seviye3