Bildiri Özetleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde A4 ebadındaki kağıda Word 6.0 veya üst versiyon yazılımlardan herhangi biri ile 12 punto Times New Roman Tur fontu ile yazılmalıdır.

Bildiri özetleri 28 Şubat 2007 tarihine kadar kongre iletişim adresine e-posta ile (contact form) gönderilmelidir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra kongreye uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 31 Mart 2007 tarihine kadar haber verilecektir.

Uygun görülen bildiri özetleri için, yazarlarına bildiri yazım kuralları gönderilecek ve 15 Temmuz 2007 tarihine kadar bildirinin tamamının kongre iletişim adresine gönderilmesi istenilecektir.

Bildiriler incelendikten sonra değerlendirme sonuçları 15 Eylül 2007 tarihine kadar yazarlarına bildirilecektir. Yapılan değerlendirme sonucunda bildirilerin Kongre Bildiriler Kitabında yayınlanıp yayınlanmayacağı ve/veya Kongrede sunulup sunulmayacağı yazarlarına bildirilecektir.

Bildirinin gönderilmesi çalışmanın başka bir yerde daha önceden (kongre/kurultay/sempozyumda) yayınlanmadığını ve yazarların TMMOB Makina Mühendisleri Odası‘na bildirinin yayınlanması ile ilgili izni verdiğini gösterir.