UZMANLIK KOMİSYONLARIMIZ HAKKINDA
Şubemiz 9.Dönem Uzmanlık Komisyonları oluşturulacaktır.Komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimizin şube komisyon anket formunu doldurarak 22.02.2008 tarihine kadar Şubemize e-mail, fax veya posta yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir.
Şubemiz 9.Dönem Uzmanlık Komisyonları oluşturulacaktır.Komisyonlarda görev almak isteyen üyelerimizin şube komisyon anket formunu doldurarak 22.02.2008 tarihine kadar Şubemize e-mail, fax veya posta yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir.