ÜYELERİMİZ 2010 AJANDALARINI ŞUBEMİZDEN ALABİLİRLER
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Her yıl Odamızın üyelerimiz için hazırladığı iş ajandasını, Şubemizden, işyeri temsilcilerimizden, il- ilçe temsilciliklerimizden ücretsiz alabilirsiniz. Bu yıl üyelerimizden gelen öneriler doğrultusunda ajandamız yeni dizaynıyla hazırlanmıştır. Tüm üyelerimizin yeni ajandalarını verimli ve başarılı bir yılda kullanmalarını diliyoruz.
Şube Yönetim Kurulu