Mesleğe Hoşgeldin Söyleşisi ve Kokteyli gerçkelştirildi.KYÖD-05.06.2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Endsütri, Makine ve Mekatronik Mühendislikleri 2009 yılı mezunları ile şube yönetimimizin katılımı ile gerçekleştirilen Mesleğe Hoşgeldin Söyleşisi ve Kokteyli 05 Haziran 2009 tarihinde KYÖD lokalinde gerçekleştirildi. Etkinlikte MMO Denetleme Kurulu üyesi Hasan YİTİM, EİM MEDAK Sekreteri A. İlhan DÜZGÜN, ve Makina Mühendisi Akın TURAN deneyimlerini öğrenciler ile paylaştı.