KOMİSYONLARIMIZDA BİRLİKTE ÜRETELİM
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
Komisyonlarımızı oluşturuyoruz.Şubemizde gelenek haline gelen birlik beraberlik istişare içerisinde karar verme karar alma ve uygulama kültürünü önemsiyoruz ve devam ettirmek istiyoruz. Bu nedenle Siz değerli üyelerimizi; ilgi ve uzmanlıklarına göre bu komisyonlarda görev alarak Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya davet ediyoruz.Detaylı bilgi için eki tıklayınız.
Bu kapsamda X.Dönemde Şube uzmanlık komisyonlarımızda görev almak isteyen üyelerimizin 13 Mart 2010 Cumartesi, saat 18.00 e kadar Şubemize ekteki formu doldurarak başvuru yapmaları önemle duyurulur.