İL ve İLÇE TEMSİLCİLİKLERİMİZ ZİYARET EDİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/6653_08_33_17_0.jpg)
MMO Konya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz İl veİlçe Temsilciliklerimizi Ziyaret etti
MMO Konya Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz Karaman, Akasaray İl Temsilciliklerimizi ve Ereğli İlçe Temsilciliğimizi Ziyaret etti.Ziyarette 9.Dönem Şube faaliyetlerimiz anlatılmış olup üyelerimizin odamızdan istekleri dile getirilmiştir.Temsilciliklermizde görev alan Yürütme Kurulu Üyelerimize 9.Dönemde yapmış oldukları hizmetlerin anısına plaket verildi.