Enerji Verimliliği ve Mühendisler Semineri Gerçekleştirildi- 13 Haziran 2009 / 14.00
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3828_13_40_16_0.jpg)
Genel Enerji Verimliliği İmkanları ve Yeni Mevzuat Gereğince Enerji Verimliliği konularının ele alındığı seminer 13 Haziran 2009 tarihinde şube eğitim salonunda gerçekleştirildi. 51 üyemizin katıldığı eğtimi Şube Sekreterimiz Ünal Özmural ve Oda Denetleme Kuurulu Üyesi Hasan Yitim sundu. Eğitim sunumunu ve fotoğraflar haberimizin ekindedir.