24 MART 2009 TARİHİNDE MMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU ADANA VALİSİ İLHAN ATIŞ'I ZİYARET ETTİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2405_15_46_42_0.jpg)
MMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU, ŞUBE MÜDÜRÜ VE KONGRE YÜRÜTME KURULU'NUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETTE ADANA VALİSİ İLHAN ATIŞ'A KONGRE KONUSUNDA BİLGİ VERİLDİ.
MMO Adana Şube Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI ve Başkanvekili İmdat ÇETİNER, Şube Müdürü Elif DOĞRUYOL ve Kongre Yürütme Kurulu Üyesi Mahmut TEBERİK'in katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette Adana Valisi İlhan ATIŞ'a 16 - 18 Nisan tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek olan V. Ulusal İSG Kongresi'yle ilgili bilgilendirme yapıldı.