17 ARALIK 2009 TARİHİNDE İSDEMİR İŞYERİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
17 Aralık 2009 tarihinde MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI, Başkan Vekili İmdat ÇETİNER, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Emir KAVİ, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Hüseyin KALANTAR, İskenderun İlçe Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Ayhan KARAN, Yürütme Kurulu Üyesi ve İşyeri Temsilcisi Şener LÖK, MMO Adana Şube Müdürü Elif DOĞRUYOL ve Teknik Görevli Mahmut ÖZER'in katılımıyla İSDEMİR işyeri ziyareti gerçekleştirildi