15 MAYIS 2009 TARİHİNDE YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT ÇELİKCAN ZİYARET EDİLDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3307_15_33_41_0.jpg)
ODAMIZCA KENTTE GÖRÜNEN SORUNLAR İLETİLEREK ORTAK ÇÖZÜMLER BULMAK AMACIYLA YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT ÇELİKCAN MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ.
15 Mayıs 2009 tarihinde MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATICI, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanvekili İmdat ÇETİNER, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Emir KAVİ ve MMO Adana Şube Müdürü Elif DOĞRUYOL'un Şubemiz adına Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut ÇELİKCAN'a makamında gerçekleştirdikleri ziyarette, kentte belirlenen sorunlar konusunda bilgilendirme yapıldı ve çözüm önerileri sunuldu. Özellikle Asansör konusundaki denetimsizliğe vurgu yapılan ziyarette odamızın yetkilendirilmesi durumunda Asansör Periyodik Kontrol ve Denetim işleminin gereklerinin layıkıyla yerine getirileceği belirtildi.