13 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE İSKENDERUN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ'NDE GENEL ÜYE TOPLANTISI YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3818_11_25_44_0.jpg)
13 HAZİRAN 2009 TARİHİNDE İSKENDERUN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ'NDE; MMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN ATICI, YÖNETİM KURULU ÜYESİ DEVRİM ALKAN, YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYESİ NUŞİN COSKUN VE MMO ADANA ŞUBE MÜDÜRÜ ELİF DOĞRUYOL'UN KATILIMIYLA GENEL ÜYE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Üç aylık etkinlik bilgilendirmesinin yapıldığı ve gerçekleşmesi planlanan etkinlikler ile ilgili ayrıntıların konuşulduğu İskenderun İlçe Temsilciliği Genel Üye Toplantısı?na 22 üye katıldı.