YAPI PROTOKOLÜ İMZALADIK.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

21 Ekim 2009

Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi olarak Denizli Belediyesi ile tüm yapıların yasa, yönetmelik, standart ve şartnamelere uygun olarak yapılmasını ve bu yapılarda çalışacak tesisat ustalarının yetki belgeli olmalarını sağlamak için ilgili iş birliği protokolü imzaladık.

Denizli Belediyesi ile Şubemizin yanında, Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü, Denizli Sıhhi Tesisatçılar Kalorifer Doğalgaz Tesisatçıları ve Güneş Enerjisi İmalatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Yapı Denetim Birliği Derneği Denizli Şube Başkanlığı arasında yapıların standarda kavuşturulması için iş birliği protokolü imzalandı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza törenine Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Bayındırlık ve İskan Müdürü Kasım Kayıhan, Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Fatih Yaşa, Denizli Sıhhi Tesisatçılar Kalorifer Doğalgaz Tesisatçıları ve Güneş Enerjisi İmalatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Saim Sücüllü, Yapı Denetim Birliği Derneği Denizli Şube Başkanı Nuri Tosun katıldı. Protokol tüm yapıların yasa, yönetmelik, standart ve şartnamelere uygun olarak yapılmasını ve bu yapılarda çalışacak tesisat ustalarının yetki belgeli olmalarını sağlamak için iş birliğini hedefliyor.