Menteşe Belediye Başkanı Sn. Bahattin Gümüş Muğla İl Temsilciliğimizi Ziyaret Etti.
Denizli Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
26 Ocak 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1_1190.jpg)
Menteşe Belediye Başkanı Sn. Bahattin Gümüş 26 Ocak tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret etti.
Menteşe Belediye Başkanı Sn. Bahattin Gümüş 26 Ocak tarihinde Muğla İl Temsilciliğimizi ziyaret ederek, TYK Başkanı M: Orçun Çiğdem, TYK Sekreteri Ahmet Gürhan Arıcı ve TYK Saymanı Hüseyin Çakır ile görüştü. Görüşmede iki kurum arası ilişkiler ve teknik iş birlikleri üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.