ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİK.
Antalya Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
06 Ocak 2017
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/gezi4.jpg)
Başkan vekilimiz Doç.Dr. İbrahim Atmaca Öğrenci komisyonumuz iş birliği ile ICF hava alanı kojenerasyon ve trijenerasyon tesisleri teknik gezimizi gerçekleştirdi.
Başkan vekilimiz Doç.Dr. İbrahim Atmaca Öğrenci komisyonumuz iş birliği ile ICF hava alanı kojenerasyon ve trijenerasyon tesisleri teknik gezimizi gerçekleştirdi.