MURATPAŞA VE MMO’DAN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN BÜYÜK İŞBİRLİĞİ
Antalya Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
19 Aralık 2016
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/%C4%B0%C4%B0%C5%9EB%C4%B0RL%C4%B0G%C4%B0.jpg)
MURATPAŞA Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi, binalardaki yangın güvenliği, iş hijyeni, asansör bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları ile ara eleman belgelendirme konularında işbirliği protokolu imzaladı.
MURATPAŞA Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi, binalardaki yangın güvenliği, iş hijyeni, asansör bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları ile ara eleman belgelendirme konularında işbirliği protokolu imzaladı.