ŞUBEMİZDEN İL SAĞLIK MÜDÜRÜNE ZİYARET
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
12 Eylül 2007 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sağlık İl Müdürü Mustafa KASAPOĞLU'nu makamında ziyaret etti.
12 Eylül 2007 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sağlık İl Müdürü Mustafa KASAPOĞLUnu makamında ziyaret etti. Ziyarette Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Müdürü ve TISKON 2007 Kongre Sekreteri Ercan YÜZBAŞI ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Basın Yayın Sorumlusu Onur DÜZOVALI katılımıştır. Ziyarette 19 - 20 Ekim 2007 tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak olan II. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalatı Sanayi Kongre ve Sergisine katılım desteği talep ettiklerini açıklayan GÜRKAN İl Sağlık Müdürünün kongreye destek sağlamasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.