MİLLETVEKİLİ ADAYI MEHMET ATALAY ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ
Samsun Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
18 Temmuz 2007
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
16 Temmuz 2007 tarihinde Samsun milletvekili adayı Mehmet ATALAY şubemizi ziyaret etti.
16 Temmuz 2007 tarihinde Samsun milletvekili adayı Mehmet ATALAY şubemizi ziyaret etti. Şube Yönetim Kurulunun hazır bulunduğu ziyarette 19 - 20 Ekim 2007 tarihinde gerçekleşecek olan II. Ulusal Tıbbi Cihazlar İmalati Sanayi Kongre ve Sergisi ile Samsun‘un ve Ülkenin gündemindeki konular hakkında bilgi alış - verişinde bulunuldu.