08 EKİM 2009 TARİHİNDE ÖĞRENCİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/5335_11_32_45_0.jpg)
08 EKİM 2009 TARİHİNDE SAAT 16:00'DA MMO ADANA ŞUBE TOPLANTI SALONU'NDA 51 ÖĞRECİNİN KATILIMIYLA ÖĞRENCİ ÜYE TANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Açılış Konuşmalarını Makina Mühendisleri Odası Adana Şube Yönetim Kurulu Başkanvekili İmdat ÇETİNER, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Recep NARİNOĞLU ve Makina Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyesi Selçuk GÖNDERMEZ?in yaptığı Öğrenci Üye Tanışma Toplantısı?na 51 öğrenci katıldı.
Öğrenci - Oda ilişkileri üzerine görüş alışverişinin yapıldığı ve öğrencilerin Odamız?dan beklentileri üzerine konuşulduğu toplantının ardından alınan kararlar öğrencilerle ve Şube Yönetimi ile paylaşıldı.