İKK YÖNETİCİLERİ BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANI HASAN KARABAĞ'I ZİYARET ETTİ
Yayına Giriş Tarihi
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/default_images/mmoempty.gif)
İzmir İl Koordinasyon Kuruluna bağlı odaların yöneticileri Şube Başkanımız Mehmet Özsakarya'nın da katılımıyla Bayraklı Belediye Başkanı Üyemiz Hasan Karabağı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ başta kentsel dönüşüm konusundaki çalışmalar başta olmak üzere Bayraklı‘ya ilişkin her çalışmada meslek odalarıyla işbirliği ve koordinasyon içinde olacaklarını söyledi. Karabağ "Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü, mevcut yapıların kalitesini, mülkiyet durumunu, kat adetlerini, imar affı ve ruhsat taramasının büyük bölümünü bitirdi. Jeolojik etüdler için de İller bankası ile çalışacağız. Kentsel dönüşümü Fuat Edip Baskı Mahallesi ile 75. Yıl mahallesinin altında kalan bölgede yapmayı hedefledik" dedi.
Oda Başkanları bilimsel ve sağlıklı bir kent yönetimi için birlikte çalışmanın önemine değinerek Hasan Karabağ‘a çalışmalarında başarı dilediler.