MEKANİK TESİSAT KURSU DÜZENLENDİ
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/3988_10_27_54_0.jpg)
15-21 Haziran 2009 tarihleri arasında Şubemiz Eğitim Salonunda 11 üyemizin katılımı ile Mekanik Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi.
15-21 Haziran 2009 tarihleri arasında Şubemiz Eğitim Salonunda 11 üyemizin katılımı ile Mekanik Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu düzenlendi. Kurs, MİEM Eğiticileri Mustafa Kemal Serindir ve Nuri Alpay Kürekçi tarafından verildi.