ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE YÖNELİK SEMİNERLERİMİZ DEVAM EDİYOR
İzmir Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
06 Nisan 2009
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2573_21_35_55_0.jpg)
Makina Mühendisliği Bölümü Öğrenci Üyelerimize yönelik Mekatronik Seminerlerinin beşincisi "ALÜMİNYUM KONSTRÜKSİYON VE UYGULAMALARI" ile 04.04.2009 tarihinde 68 kişilk katılımla gerçekleştirildi. Mekatronik Seminerleri dönem sonuna kadar gerçekleştirilecek iki seminer ile 2008-2009 öğrenim yılını tamamlayacak.
Aynı tarihte Endüstri Mühendisliği Üye Öğrencilerine yönelik Bilgilendirme Seminerlerinden "YALIN ÜRETİM TEMEL BİLGİLENDİRME" semineri gerçekleştirildi.