26 - 27 OCAK 2009 TARİHLERİNDE LPG (DOLUM VE BOŞALTIM) YETKİLİ PERSONEL YETİŞTİRME KURSU YAPILDI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/2110_13_59_57_0.jpg)
26 - 27 OCAK 2009 TARİHLERİ ARASINDA MMO ADANA ŞUBE EĞİTİM SALONU'NDA LPG (DOLUM VE BOŞALTIM) YETKİLİ PERSONEL YETİŞTİRME KURSU YAPILDI.
26 - 27 Ocak 2009 tarihleri arasında, LPG (Dolum ve Boşaltım) Yetkili Personel Yetiştirme Kursu MMO Adana Şube Eğitim Salonu'nda 23 kişinin katılımıyla tamamlandı. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara LPG (Dolum ve Boşaltım) Yetkili Personel Belgesi düzenlenmiştir.