SMM YEREL KURULTAYI
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1956_14_45_09_0.jpg)
21 Şubat 2009 Cumartesi günü 46 SMM Üyemizin katılımıyla Edirne Şube merkezimizde gerçekleştirildi.
21 Şubat 2009 tarihinde gerçekleştirilen SMM Yerel Kurultayında ;
Araç Projelendirme ,Asansör Hizmetler ve Proje Uygulamaları , Doğalgaz Hizmetleri ve Proje Uygulamaları ve Mekanik Tesisat Hizmetleri ve Proje Uygulamaları Kurultaylarında komisyonunca hazırlanmış sonuç bildirgeleri çıkarılmıştır.