GEÇ OLMADAN NÜKLEERE HAYIR DE!
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1629_14_58_04_0.jpg)
Mersinimizde yapılması planlanan Nükleer Santrale karşı, Mersin Nükleer Karşıtı Platformu' nun 10 Ocak Cumartesi günü Yenişehir Belediyesi Fuar alanında düzenlediği ve katılacağımız "Geç olmadan Nükleere Hayır de !" Konserli mitingine tüm üyelerimizi davet ediyoruz.
Değerli Üyemiz,
Mersinimizde yapılması planlanan Nükleer Santrale karşı, Mersin Nükleer Karşıtı Platformu' nun 10 Ocak Cumartesi günü Yenişehir Belediyesi Fuar alanında düzenlediği ve katılacağımız "Geç olmadan Nükleere Hayır de !" Konserli mitingine tüm üyelerimizi davet ediyoruz. Hep birlikte Mersinimiz'e ve geleceğimize sahip çıkalım.
MMO Mersin Şube Yönetim Kurulu Adına
Şube Başkanı
Naci ERÇOLAK