ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK
Diyarbakır Şubesi
Yayına Giriş Tarihi
03 Kasım 2023
![](https://mmo.org.tr/sites/default/files/gonderi_gorselleri/1_1253.jpg)
Şube Yönetim Kurulumuz üye buluşmaları etkinliklerimiz kapsamında 2 Kasım 2023 tarihinde Organize Sanayi Bölgesinde çalışan üyelerimiz ile yemekli buluşma gerçekleştirdi.
Şube yöneticilerimiz ve üyelerimizin katılım sağladığı etkinlikte şube çalışmalarımız, özel sektör çalışmaları ve oda- üye örgütlenmesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Buluşmaya katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ederiz.